Ostutingimused

Registreerimine  Selleks, et sooritada oste balterex.ee e-poest ei ole vaja end eelnevalt registreerida, see toimub tellimuse teostamise käigus.

Kuidas leida sobiv toode?

balterex.ee e-poe tellimiskeskkonnas on sobilikku toodet võimalik leida klikkides vajaliku toote pildile ja avanenud aknast valida sobiv toode.

Ostukorv  Kui leidsid sobiva toote, siis klõpsates ostukorvi pildiga linki, saad panna selle toote ostukorvi. Avaneb infoaken, mis pakub Teile võimalust jätkata või minna otse ostukorvi ja sooritada ost. Ostukorvi sisu on võimalik igal ajahetkel vaadata ja muuta seal olevaid kaupade koguseid. Kaupade koguste muutmiseks tuleb klikata tootel ja lisada soovitud kogus uuesti ostukorvi.

Ost ja maksmine  Olles sobiva(d) tooted enese jaoks välja valinud ning säilitades soovi neid osta, tuleb sisestada kontaktandmed ning seejärel ostukorvis teha linnuke “Vormsta tellimus” nupu ees ning siis vajutada nuppu “Mine maksma”. järgmisel lehel tuleb valida tarnetingimus ning siis maksetingimus. Kindlasti tuleb õigesti sisestada oma nimi, e-maili aadress, telefoninumber ja elukoha aadress (viimane juhul, kui soovite kasutada kullerteenust). Kui olete need sisestanud, suunatakse Teid lehele, kus saate veel muuta ostukorvi koguseid ja soovi korral sisestada lisamärkuseid. Kui olete kindel, et kõik soovitud tooted on ostukorvis, siis valige kas “Esita tellimus” või tasuge telimuse eest panagalingiga(makse algatamine) või kaardiga. Teie tellimus on nüüd kinnitatud ja Teie e-maili aadressile laekub kinnituskiri tellimuse andmetega. Sooritades pangalingi makset palun viimases aknas kindlasti valida “tagasi kaupmehe juurde”

Kliendid kes on e-arve teensuega liitunud või soovivad tasuda ostuarve asemel, peavad tellitud kauba eest tuleb tasuma pangaülekandega OÜ Balterex arveldusarvele Swedpangas (a/a EE752200221011330629).

P.s. Makseviisi saab klient valida enne ostu kinnitamist.

Balterex OÜ e-pood on isikuandmete vastutav töötleja, E-pood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Swedpank AS-le.  Kauplejal puudub ligipääs Kliendi panga- ja krediitkaardi andmetele.

Raha tagasi garantii

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada(va hügieenitooted) ja Te saate 100% raha tagasi (va. transpordikulud). Kauba tagasisaatmise kulud kannab saatja. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis, mis ei tohi olla rikutud. Toote tagastamisel palun saatke e-kiri aadressile balterex@balterex.ee , kus on ära märgitud järgmine info: tellimuse number, tagastatav toode ja arveldusarve kuhu raha tagasi kanda. Raha kantakse tagastatud toote eest Teie arveldusarvele 14-30 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kõikidel meie toodetel on pretensioonide esitamise aeg vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

 Kohaletoimetamine

Kauba toob Teile Omniva kullerteenus/pakiautomaat, Itella pakiautomaat, Venipak kuller, või meie enda transport (Tallinna piires) va. saared sinna viib kauba kuller. Tasuta transpordi korral on Balterex OÜl õigus valida transpordiviis.

Juhul, kui tellitav toode on laos, siis kõik tellitud ja makstud kaubad jõuavad reeglina kohale 2-5 tööpäeva jooksul. Aega hakatakse lugema raha laekumisest meie arveldusarvele.

Ostes meie E-poest kaupa üle 50€.- on kauba kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA.

Kui tellitud toodet ei ole laos siis täpsustatakse Teiega meili teel kauba saabumise aeg.

Samuti on tellitud kaupa võimalik kätte saada tööpäeviti Nõmme tee 4a  Tallinn Tel 660 53 53 (ETTETEATAMISEL)

Meie kontoris on tellitud kauba eest võimalik tasuda SULARAHAGA

OOTAME TEID!